SECO TV

Masterchef'te telefon kullanmak

İlgiyle takip edilen Masterchef programına ilişkin detaylar seyircinin oldukça dikkatini çekiyor. Son zamanlarda üzerinde durulan ve merak edilen bir detay da yarışmacıların telefon kullanıp kullanmamalarına ilişkin oldu. Araştırılan o soruya cevap geldi.

Bilindiği üzere Masterchef yarışmacılarla bir evde hep birlikte yaşıyor. Ailelerinden uzakta bir arada yaşayan yarışmacılar el maharetlerini yarıştırmanın yanı sıra aile özlemi ile de de mücadele veriyor. Peki Masterchef'te telefon kullanmak yasak mı?

MASTERCHEF KAAN AÇIKLADI

En son Masterchef'ten elenerek hayallerine veda eden Kaan Noyanlalpan, programın ardından sosyal medya üzerinden takipçilerinden gelen soruları yanıtladı. Masterchef Kaan'a yöneltilen sorulardan biri de Masterchef'te telefon kullanmanın yasak olduğuna yönelikti. Takipçiler telefonun yasak olmasına rağmen yarışmacılardan sosyal medya üzerinden paylaşım yapabiliyor olmalarını merak etti. İşte eski yarışmacının konuyla ilgili açıklaması:

Acun medya sosyal medya ekibi bütün yarışmacılara çekildiği fotoğrafları gösteriyor, istediği fotoğraflar paylaşılıyor onun dışında hiçbir bilgi verilmiyor

MASTERCHEF KURALLARI

Masterchef kuralları gereği, programa devam eden yarışmacıların telefon kullanmaları yasak. Bu yasağın getirilme amacının ise, dışarıdan gelen yorumların yarışmacıları etkilemesinin önüne geçmek amaçlı yapıldığı düşünülüyor.

Masterchef'te telefon kullanmak


FOTO GALERİLER

SECO TV © 2015 Tüm hakları saklıdır   [Künye]   [İletişim]   [Kullanım ve Gizlilik şartları]   [Rss]   
Adres:
İletişim: