SECO TV

Gamze Özçelik

Kurduğu Umuda Koşanlar Derneği ile yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatan ünlü isim Gamze Özçelik yine gönülleri fethetti. Özçelik, Gazze'de yaşanan korkunç olayların ardından savaştan kaçan sivillere sıcak yemek dağıtımı yaptı. İşte sosyal medya hesabından yayınladığı kalplerini ısıtan görüntüler...



İsrail-Filistin arasındaki çatışmalar günlerdir devam ederken Dünya, Orta Doğu'daki kan gölüne şahit oluyor. Savaş bölgesindeki can kayıpları giderek artarken Gazze'de durum gitgide daha da ağırlaşıyor.

Yaşanan korkunç olayların ardından Gamze Özçelik kurucusu olduğu Umuda Koşanlar Derneği ile sıcak yemek dağıtımına başladı.

Derneğin sosyal medya hesabından, yapılan bir paylaşımda şu ifadeler yer aldı:

Gazze'den acı haberler yükselirken, biz de elimizden gelenin en iyisini yapabilmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sıcak yemek dağıtımlarımızı bu sefer savaştan kaçıp okullara sığınan kardeşlerimize gerçekleştirdik.

DAHA FAZLA KAYIP YAŞANMADAN BİTMESİ İÇİN DUA EDİYORUZ"

"Bu zorlu sürecin daha fazla acı kayıp yaşanmadan bitmesi için dua ediyor, insani yardım koridoru ile ilgili ön hazırlıklarımızı da hızla sürdürüyoruz."Özçelik de sivillere yemek dağıtan derneğin fotoğraflarını kendi Instagram sayfasından paylaşarak; "Sıcak yemek dağıtımlarımızdan bu fotoğrafa kalbimi bıraktım. Allah'ım korusun, kollasın..." mesajını yazdı.Ünlü isim bu hareketiyle yine gönülleri fethetti

Gamze Özçelik


FOTO GALERİLER

SECO TV © 2015 Tüm hakları saklıdır   [Künye]   [İletişim]   [Kullanım ve Gizlilik şartları]   [Rss]   
Adres:
İletişim: