SECO TV

Kızılcık Şerbeti

Türkiye gündeminden düşmeyen "Kızılcık Şerbeti" dizisi, son bölümüyle iyice çığrından çıktı. Çimen karakterinin yasak aşk yaşadığı evli ve iki çocuk babası Gökhan ile imam nikahıyla evlenmesi ve bir de bunun üstüne tesettüre girerek ahlaksızlığını örtmeye çalışması sosyal medya kullanıcılarını çileden çıkardı.

Her bölümüyle izleyenleri çileden çıkaran ve defalarca kez şikayetlerin hedefi haline gelen "Kızılcık Şerbeti" dizisi, son bölümüyle 'bu kadarı da olmaz artık' dedirtti. 'Başörtü krizi', 'zorla imam nikahı', 'alkollü kolonya' ve 'yasak aşk' gibi akılalmaz sahnelerle herkesi şoke eden dizi, şimdi de evli ve iki çocuklu bir adamla evlenmek isteyen Çimen karakterinin yaptığı iğrençliği gözler önüne serdi.
Bir süredir kendisinden yaşça büyük iş insanı Gökhan'la aşk yaşayan Çimen, sevgilisinin eşine giderek yaşananları anlattı. Babasından azar işiten ve tokat yiyen Gökhan, ailesinin isteği üzerine Çimen ile imam nikahıyla evlenmeye karar verdi ve Çimen'e "Eşimden boşanacağım ama görüşmemiz için imam nikahı kıymamız lazım" dedi. Teklifi kabul ederek Gökhan ile imam nikahıyla evlenen Çimen, bir de tesettüre girdi.

Böylesine değerli ve özel bir şey olan tesettürü ahlaksızlığa alet eden dizi, sosyal medya kullanıcılarını öfkeden deliye döndürdü. İmam nikahıyla ikinci eş olan Çimen karakterinin sırf ahlaksızlığını örtmek için tesettüre girmesi ve İslamiyet'in değerlerini zedelemesi seslerin yükselmesine sebep oldu.

Kızılcık Şerbeti


FOTO GALERİLER

SECO TV © 2015 Tüm hakları saklıdır   [Künye]   [İletişim]   [Kullanım ve Gizlilik şartları]   [Rss]   
Adres:
İletişim: